OFERTY PRACY

Praca: Kierowca samochodu ciężarowego

Powiatowy Urząd Pracy w Nysie
Kierowca samochodu ciężarowego
Miejsce pracy: Nysa
Numer: StPr/20/1808
OBOWIĄZKI:
Kierowanie samochodem ciężarowym. Miejsce wykonywanej pracy: Czechy, Słowacja, Węgry.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe, brak

Wymagania inne:

Uprawnienia na przewóz rzeczy, prawo jazdy kat. C+ E, możliwość przyuczenia.

Miejsce pracy:

Nysa

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 6 000 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Nysie