OFERTY PRACY

Praca: Technik chłodnictwa i klimatyzacji

Powiatowy Urząd Pracy w Brzegu
Technik chłodnictwa i klimatyzacji
Miejsce pracy: Brzeg
Numer: StPr/20/0877
OBOWIĄZKI:
Technik chłodnictwa i klimatyzacjiRodzaj wykonywanej pracy:montaż chłodnictwa i wentylacji w starych i nowych budynkach, renowacja ciągów wentylacyjnych,wykształcenie: średniestaż pracy: ----umiejętności i specjalności: umiejetność analitycznego myślenia i rozwiązywanie problemów, inne wymagania: zaangażowanie w pracę, chęć rozwoju i nauki, sumienność
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Zawód: Technik chłodnictwa i klimatyzacji*
Wykształcenie: średnie zawodowe 4-letnie, brak

Miejsce pracy:

Brzeg

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 2 800 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Brzegu