Stanowisko pracy:
 

OFERTY PRACY

Praca: Pracownik aministracyjno-biurowy


Powiatowy Urząd Pracy w Strzelcach Opolskich
Pracownik aministracyjno-biurowy
Miejsce pracy: Strzelce Opolskie
Numer: StPr/21/0039
OBOWIĄZKI:
Zgodny z programem stażu przedłozonego przez Organizatora tj. Urząd Skarbowy w Strzelcach Opolskich u. Opolska 13 Kontakt:77 461 42 78 lub 77 461 35 69
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Uprawnienia: obsługa komputera

Miejsce pracy:

Strzelce Opolskie


Rodzaj umowy:

Nie dotyczy


Wynagrodzenie brutto:

1 440 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Strzelcach Opolskich

APLIKUJ TERAZ

Najnowsze oferty pracy

Piaskarz

Powiatowy Urząd Pracy w Opolu
opolskie/ Opole

• podłączanie osprzętu do piaskowania oraz rozłączanie po zakończonej pracy; • przygotowywanie elementów do piaskowania; • wykonywanie czyszczenia strumieniowo-ściernego wyznaczonego obszaru; • kontrolowanie procesu piaskowania; •...
Dodane: dzisiaj

Pizzer

Powiatowy Urząd Pracy w Nysie
opolskie/ Nysa

Przygotowanie ciasta, wypiek pizzy. Wymagania inne: Wykształcenie zawodowe, 3 miesięczne doświadczenie zawodowe na ww. stanowisku, książeczka sanitarno-epidemiologiczna.
Dodane: dzisiaj

Podinspektor w referacie zarządzania drogami i spraw gospodarczych w wydziale inwestycji i mienia

Powiatowy Urząd Pracy w Krapkowicach
opolskie/ Krapkowice

Szczegóły o naborze na stronie internetowej www.bip.powiatkrapkowicki.pl Wymagania konieczne: Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), brak, specjalizacja: budownictwo, administracja, ekonomia, zarzadzanie
Dodane: dzisiaj

Pomocnik ocynkowni (trawersowanie)

MGsolutions MGJJ Sp. z o. o. Sp. k.
opolskie/

13,68 EUR/h Miejsce pracy: Würzburg (Niemcy) ZAKRES OBOWIĄZKÓW: Proste prace pomocnicze w ocynkowni Zawieszanie/ zdejmowanie elementów metalowych na trawersach Obróbka i kontrola jakości komponentów po ocynkowaniu Inne proste i powtarzalne...
Dodane: dzisiaj