Stanowisko pracy:
 

OFERTY PRACY

Praca: Staż - referent w dziale gospodarczym


Powiatowy Urząd Pracy w Opolu
Staż - referent w dziale gospodarczym
Miejsce pracy: Opole
Numer: StPr/21/0010
OBOWIĄZKI:
pon. - pt. 7-15 lub 11-19
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie ogólnokształcące, brak


Wymagania inne:

umiejętność wykonywania zadań na danym stanowisku pracy, osoba bez przeciwwskazań zdrowotnych, cierpliwa, sumienna

Miejsce pracy:

Opole


Rodzaj umowy:

Nie dotyczy


Wynagrodzenie brutto:

1 440 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Opolu

APLIKUJ TERAZ

Najnowsze oferty pracy

Ref - magazynier

Powiatowy Urząd Pracy w Opolu
opolskie/ Chróścice

Obsługa 3 hal magazynowych. Przyjmowanie i wydawanie towaru z mgazynu przy pomocy kolektorów danych, zapewnienie odpowiednich warunków przechowywania towaru. prowadzenie niezbędnej dokumentacji magazynowej przy użyciu sprzetu komputerowego i...
Dodane: wczoraj

Monter namiotów/kierowca samochodu ciężarowego ref-30

Powiatowy Urząd Pracy w Kluczborku
opolskie/ Gronowice

Ładunek, rozładunek, montaż, demontaż namiotów, hal namiotowych. Wymagania konieczne: Uprawnienia: Prawo jazdy kat. B Wymagania dodatkowe: Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe, brak Uprawnienia: Prawo jazdy kat. C + E Uprawnienia:...
Dodane: wczoraj

Kierowca ciągnika rolniczego

Powiatowy Urząd Pracy w Nysie
opolskie/ Karłowice Małe

Prace polowe w tym uprawa, siew, zabiegi opryskiwaczem, transport płodów rolnych, orka, drobne prace naprawcze. miejsce pracy powiat nyski i ościenne powiaty. Wymagania inne: Wykształcenie zawodowe, prawo jazdy kat. T, doświadczenie zawodowe na...
Dodane: wczoraj

Kierowca autobusu ref-30

Powiatowy Urząd Pracy w Kluczborku
opolskie/ Kluczbork

Przewóz osób Wymagania konieczne: Wykształcenie: średnie zawodowe, brak Wykształcenie: średnie ogólnokształcące, brak Uprawnienia: Prawo jazdy kat. D
Dodane: wczoraj