OFERTY PRACY

Praca: Pracownik kancelaryjny

Powiatowy Urząd Pracy w Brzegu
Pracownik kancelaryjny
Miejsce pracy: Brzeg
Numer: StPr/21/0171
OBOWIĄZKI:

wg wniosku

Miejsce pracy:

Brzeg

Rodzaj umowy:

Nie dotyczy

Wynagrodzenie brutto:

1 440 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Brzegu

Najnowsze oferty pracy

Specjalista do spraw marketingu i handlu

Powiatowy Urząd Pracy w Nysie
opolskie/ Nysa

wg programu Wymagania inne: wymagania: wykształcenie min. średnie, kierunek public relation, marketing, social media, w trakcie studiów kandydat: BRAK Staz 6 miesięczny Gwarancja zatrudnienia 4 mies, pełny etat Program POWER/RPO
Dodane: dzisiaj

R Developer

ASTEK Polska

R Developer (0,5 fte) poszukiwany !! 100 % zdalnie Stawka: do 112,5 zł/h netto + VAT / B2B Wymagania: Umiejętności programowania w języku R i udokumentowane doświadczenie w tworzeniu pakietów / bibliotek zgodnie z najlepszymi praktykami...
Dodane: dzisiaj

DevOps Engineer

Salary B2B: up to 960 PLN net/day + VAT (or Job contract) Location: 100% remote As a DevOps Engineer you will work as an integral part of our Cloud DataOps team for a big foreign pharmaceutical client. You will be responsible for: Cloud-based...
Dodane: dzisiaj

Stolarz

Powiatowy Urząd Pracy w Oleśnie
opolskie/ Olesno

Zapoznanioe sie z przepisami i regulaminem organizacyjnym pracy. Rozróżnanie rodzajów materiałów drzewnych stosowanych przy pracy. Obsługa urządzeń pneumatycznych do obróbki drewna. Obsługa urządzeń elektrycznych. Pomoc przy obsłudze...