OFERTY PRACY

Praca: Pomocnik pracownika produkcji i magazynu

Powiatowy Urząd Pracy w Strzelcach Opolskich
Pomocnik pracownika produkcji i magazynu
Miejsce pracy: Strzelce Opolskie
Numer: StPr/21/0152
OBOWIĄZKI:
Wykonywanie zadań na stanowisku pracy dla potrzeb realizacji planu produkcji; kontrola standartu jakościowego przy magazynowaniu, bieżąca kontrola jakości wyrobów, załadunek maszyn i urządzeń; wykonywanie innych poleceń.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe, brak
Uprawnienia: sprawność manualna
Uprawnienia: DOŚWIADCZENIE (wymagany staż - lata: 0, miesiące: 1)
Uprawnienia: praca w wymuszonej pozycji ciała

Miejsce pracy:

Strzelce Opolskie

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 2 800 PLN

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Strzelcach Opolskich