OFERTY PRACY

Praca: Monter konstrukcji stalowych

Powiatowy Urząd Pracy w Opolu
Monter konstrukcji stalowych
Miejsce pracy: Opole
Numer: StPr/21/1160
OBOWIĄZKI:
a) wykonywanie montażu konstrukcji stalowej/aluminiowej b) kontrolowanie jakości wykonanego montażu c) demontowanie konstrukcji stalowej/aluminiowej d) wykonywanie obmiaru i odbioru konstrukcji e) przygotowywanie i zabezpieczanie miejsc montażu przed zagrożeniami i wypadkami f) ocena warunków technicznych miejsca montażu
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie ogólnokształcące, brak
Język: ukraiński, w mowie - B1 - średnio zaawansowany, w piśmie - A2 - niższy średnio zaawansowany
Język: rosyjski, w mowie - A2 - niższy średnio zaawansowany, w piśmie - A1 - początkujący
Język: angielski, w mowie - A2 - niższy średnio zaawansowany, w piśmie - A1 - początkujący
Uprawnienia: Montaż konstrukcji stalowych

Miejsce pracy:

Opole

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 1 400 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Opolu