OFERTY PRACY

Praca: Kierowca kategorii c+e

Powiatowy Urząd Pracy w Krapkowicach
Kierowca kategorii c+e
Miejsce pracy: Gogolin
Numer: StPr/21/0398
OBOWIĄZKI:
Cv na adres: office@e-pb.plWynagrodzenie do uzgodnienia
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: podstawowe, brak
Uprawnienia: prawo jazdy kat. CE
Uprawnienia: doświadczenie na podobnym stanowisku
Uprawnienia: uprawnienia
Uprawnienia: PRAWO JAZDY KAT. C

Miejsce pracy:

Gogolin

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 4 000 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Krapkowicach