Stanowisko pracy:
 

OFERTY PRACY

Praca: Inspektor


Komenda Powiatowa Policji w Głubczycach
Komendant Powiatowy Policji poszukuje kandydatówkandydatek na stanowisko:
Inspektor
Miejsce pracy: Głubczyce
Ogłoszenie o naborze Nr 86594

Warunki pracy

Wynagrodzenie zasadnicze 3022,34 zł brutto + dodatek z tytułu wysługi lat pracy (od 5% do 20% wynagrodzenia zasadniczego).


Praca biurowa, w systemie jednozmianowym, w pomieszczeniu przy oświetleniu sztucznym. Praca przy monitorze ekranowym powyżej połowy normy pracy (tj. powyżej 4 godzin dziennie). Wymuszona pozycja ciała – siedząca. Stanowisko pracy wyposażone jest  w telefon, drukarkę, kserokopiarkę, komputer oraz monitor ekranowy.


Stanowisko pracy nie jest przystosowane dla osób niepełnosprawnych. Pomieszczenie biurowe znajduje się na I piętrze budynku. Wejście do budynku nie jest przystosowane dla osób niepełnosprawnych. Pomieszczenia sanitarne na parterze budynku są dostosowane dla osób niepełnosprawnych. Pozostałe kondygnacje budynku i pomieszczenia sanitarne nie są dostosowane dla osób niepełnosprawnych.

Zakres zadań

 • Prowadzi postępowania administracyjne oraz opracowuje projekty decyzji administracyjnych Komendanta dot. wydawania zezwoleń na kierowanie pojazdami uprzywilejowanymi, rozszerzania ich zakresu oraz przedłużania ich ważności. Jak również prowadzi kartoteki w tym zakresie.
 • Prowadzi postępowania szkodowe w wyposażeniu i sprzęcie transportowym KPP (w tym prowadzenie ewidencji oraz rejestru szkód).
 • Prowadzi ewidencję środków transportowych przekazanych do użytkowania oraz dokumentuje bieżącą eksploatację (w tym nadzór nad prawidłowym prowadzeniem „Książki Dyspozytora”).
 • Nadzoruje punkt obsługi technicznej (POT) w zakresie utrzymania i wyposażenia w narzędzia i urządzenia obsługowo–naprawcze, rodzaju i zakresu wykonywanych prac oraz rozliczania czasu pracy.
 • Rozlicza książki kontroli pracy sprzętu transportowego oraz nalicza i wypłaca OC na podstawie indywidualnych zleceń na wykonanie zadań.
 • Prowadzi gospodarkę transportową, w tym przechowuje dokumentację dot. sprzętu transportowego, w szczególności: dowody rejestracyjne, karty pojazdów, książki gwarancyjne i dowody techniczne, dowody wydania lub przyjęcia, protokoły zdawczo-odbiorcze. Dokumentuje ekspolatację pojazdów, w tym przebiegi pracy oraz sprzętu transportowego.
 • Sporządza listy wypłat za wyżywienie psów służbowych.
 • Realizuje zakupy części i usług w zakresie i na zasadach określonych przez Wydział Transportu Komendy Wojewódzkiej Policji w Opolu.

Wymagania niezbędne

wykształcenie: średnie
doświadczenie zawodowe/staż pracy: co najmniej 6 miesięcy doświadczenia zawodowego w obszarze pracy biurowej w jednostce administracji publicznej lub pracy biurowej,
 • obsługa komputera oraz urządzeń biurowych,
 • Posiadanie obywatelstwa polskiego
 • Korzystanie z pełni praw publicznych
 • Nieskazanie prawomocnym wyrokiem za umyślne przestępstwo lub umyślne przestępstwo skarbowe

Wymagania dodatkowe

  APLIKUJ TERAZ

  Najnowsze oferty pracy

  System Administrator [Rekrutacja online]

  Polcode Sp. z o.o
  opolskie/ Opole, Brzeg, Kluczbork, Strzelce Opolskie, Kędzierzyn Koźle, Nysa

  Lokalizacja: zdalnie lub biuro Warszawa, Kraków, Białystok Jeśli: Świetnie czujesz się w zagadnieniach dotyczących administracji systemów Linux. Posiadasz doświadczenie w pracy z narzędziami do konteneryzacji (Docker). Znasz narzędzia do...
  Dodane: dzisiaj

  Monter instalacji fotowoltaicznych - podwykonawca

  Hymon Fotowoltaika Sp. z o.o.
  opolskie/

  Hymon Fotowoltaika Sp. z.o.o lider rynku fotowoltaicznego w Polsce zatrudni ekipy podwykonawcze do montaży instalacji fotowoltaicznych na terenie całej Polski. Stałe zlecenia do 100kW miesięcznie. Bardzo dobre stawki montażowe i pewność...
  Dodane: dzisiaj

  Pracownik ds. Wsparcia Sprzedaży

  Compensa Towarzystwo Ubezpieczeń na Życie S.A. Vienna Insurance Group
  opolskie/ Opole

  Jakie będą Twoje obowiązki? Wsparcie zespołu w zakresie posprzedażowym Przygotowywanie ofert ubezpieczeniowych (Klient detaliczny), realizacja sprzedaży własnej Wsparcie Oddziału w zakresie back office Obsługa bieżących spraw biura Nasza...
  Dodane: dzisiaj

  Pracownik Lady Mięsnej

  Delikatesy Centrum
  opolskie/ Głubczyce ul. Kościuszki

  Sprawdź co możemy Ci zaoferować! Umowę o pracę na pełny etat Zmianowy czas pracy Pakiet szkoleń zawodowych Realne możliwości rozwoju Paczki i bony okolicznościowe Ubezpieczenie grupowe, opieka medyczna, karty sportowe; Program stypendialny...
  Dodane: dzisiaj