Stanowisko pracy:
 

OFERTY PRACY

Praca: Starszy inspektor weterynaryjny


Powiatowy Inspektorat Weterynarii w Oleśnie
Powiatowy Lekarz Weterynarii poszukuje kandydatówkandydatek na stanowisko:
Starszy inspektor weterynaryjny
Miejsce pracy: Olesno
Ogłoszenie o naborze Nr 87728

Warunki pracy

Praca administracyjno-biurowa w siedzibie Powiatowego Inspektoratu Weterynarii w Oleśnie z wykorzystaniem komputera oraz urządzeń biurowych.


Lokalizacja stanowiska pracy na I-piętrze budynku.


Brak windy i podjazdu, toaleta niedostosowana do potrzeb osób niepełnosprawnych.


Praca w terenie - przeprowadzanie kontroli na terenie powiatu, wyjazdy służbowe (szkolenia, narady, konferencje).

Zakres zadań

 • Przyjmuje i rejestruje zgłoszenia o chorobach zakaźnych zwierząt, podejmuje działania wykrywające, kontrolujące i likwidujące choroby zakaźne zwierząt (wskazane przepisami prawa weterynaryjnego) w celu ich zwalczania.
 • Organizuje i nadzoruje monitoring chorób odzwierzęcych i odzwierzęcych czynników chorobotwórczych oraz związanej z nimi oporności, pozwalający na wykrycie i wyeliminowanie czynników chorób zakaźnych na terenie powiatu, zgodnie z obowiązującymi przepisami prawa w tym zakresie.
 • Kontroluje wymagania weterynaryjne przy podejmowaniu i prowadzeniu działalności nadzorowanej przez podmioty, o których mowa w ustawie o ochronie zdrowia zwierząt oraz zwalczaniu chorób w celu weryfikacji ich wypełniania, w tym kontrole przestrzegania warunków bioasekuracji.
 • Sprawuje nadzór nad przemieszczaniem i przywozem zwierząt, w tym kontrola stanu ich zdrowia, w celu zabezpieczenia powiatu przed chorobami zakaźnymi zwierząt.
 • Sprawuje kontrolę merytoryczną i formalną nad poprawnością realizacji zadań wykonywanych przez lekarzy weterynarii wyznaczonych przez PLW w zakresie zwalczania chorób zakaźnych zwierząt.

Wymagania niezbędne

wykształcenie: wyższe weterynaryjne
doświadczenie zawodowe/staż pracy: co najmniej 3 lata doświadczenia zawodowego z zakresu weterynarii
 • Posiadanie prawa wykonywania zawodu lekarza weterynarii,
 • Posiadanie prawa jazdy kat. B.
 • Posiadanie obywatelstwa polskiego
 • Korzystanie z pełni praw publicznych
 • Nieskazanie prawomocnym wyrokiem za umyślne przestępstwo lub umyślne przestępstwo skarbowe

Wymagania dodatkowe

  APLIKUJ TERAZ

  Najnowsze oferty pracy

  Operator linii produkcyjnej

  ManpowerGroup Sp. z o.o.
  opolskie/ Skarbimierz-Osiedle

  Oferta: Wynagrodzenie podstawowe od 3200 zł brutto + do 600 zł brutto premii miesięcznie i 200 zł brutto dodatku za pracę w systemie ciągłym Praca w prężnie rozwijającej się firmie Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę tymczasową z...
  Dodane: dzisiaj

  Sprzedawca

  Netto Sp. z o.o.
  opolskie/ Nysa, ul. Rodziewiczówny 2

  CO MOŻEMY CI ZAOFEROWAĆ? Umowę o pracę bez okresu próbnego Podwyżki stażowe Wymiar etatu dostosowany do Twoich potrzeb Kartę Pracownika dla Ciebie i bliskiej Ci osoby upoważniającą do rabatu na zakupy w sklepach Netto Możliwość...
  Dodane: wczoraj

  Sprzedawca

  Netto Sp. z o.o.
  opolskie/ Brzeg, ul. 1 Maja 4

  CO MOŻEMY CI ZAOFEROWAĆ? Umowę o pracę bez okresu próbnego Podwyżki stażowe Wymiar etatu dostosowany do Twoich potrzeb Kartę Pracownika dla Ciebie i bliskiej Ci osoby upoważniającą do rabatu na zakupy w sklepach Netto Możliwość...
  Dodane: wczoraj

  Master Data Administration Specialist

  Genpact PL
  opolskie/

  Inviting applications for the role of Master Data Administration Specialist Responsibilities: Based on the input provided by requestor, creating the material master data for all material types in SAP BPM, SAP PLM and SAP APO. Ensuring the...
  Dodane: wczoraj