OFERTY PRACY

Praca: Robotnik budowlany

Powiatowy Urząd Pracy w Nysie
Robotnik budowlany
Miejsce pracy: Radzikowice
Numer: StPr/21/2087
OBOWIĄZKI:
Prace budowlane przy wznoszeniu hal produkcyjnych.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: zasadnicze branżowe, budowlane

Wymagania inne:

Doświadczenie w pracach budowlanych, prawo jazdy kat. B, mile widziane uprawnienia na podesty ruchome, ładowarki kal. I, koparko ładowarki

Miejsce pracy:

Radzikowice

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

3 010 - 6 000 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Nysie