Stanowisko pracy:
 

OFERTY PRACY

Praca: Księgowy


Wojewódzki Inspektorat Nadzoru Budowlanego w Opolu
Opolski Wojewódzki Inspektor Nadzoru Budowlanego poszukuje kandydatówkandydatek na stanowisko:
Księgowy
Miejsce pracy: Opole
Ogłoszenie o naborze Nr 88242

Warunki pracy

Praca biurowa (przy komputerze, obsługa urządzeń biurowych jak komputer, ksero, faks, niszczarka). Bezpośrednie i pośrednie kontakty (w tym telefoniczne) z  pracownikami innych urzędów oraz klientami zewnętrznymi.  Krajowe wyjazdy służbowe. Zagrożenie korupcją. Stres związany z terminowością wykonywania zadań.

Zakres zadań

 • Przyjmuje, kompletuje, sprawdza , dekretuje dokumenty księgowe oraz je ewidencjonuje w systemie komputerowym w celu zapewnienia prawidłowej ewidencji dochodów i wydatków.
 • Prowadzi obsługę finansowo-księgową, bankową, w tym przygotowuje polecenia przelewu, w celu realizacji planu wydatków i dochodów.
 • Dekretuje i księguje dokumenty księgowe w układzie zadaniowym, w celu zapewnienia prawidłowej ewidencji.
 • Bierze udział w opracowywaniu okresowej sprawozdawczości oraz wniosków o dofinansowanie w celu przekazania ich właściwym organom.
 • Przygotowuje imienne listy pracowników do finansowania ze środków unijnych na podstawie zatwierdzonych opisów stanowisk pracy oraz oświadczeń o kwalifikowalności stanowisk pracy, w celu przygotowania i naliczania list płac.
 • Opracowuje zestawienia wydatków osobowych, w tym przygotowuje potrzebną do tego dokumentacje w celu zapewnienia ich zgodności z procedurą.
 • Weryfikuje pod względem poprawności opisy stanowisk pracy, skanuje je i umieszcza w odpowiednich zbiorach i folderach w celu zapewnienia zgodności z procedurą.
 • Kompletuje miesięczne rozliczenia realizowanych zadań i oświadczenia o kwalifikowalności, w celu zapewnienia zgodności z procedurą.

Wymagania niezbędne

wykształcenie: średnie
doświadczenie zawodowe/staż pracy: co najmniej 2 lata doświadczenia zawodowego w księgowości

 • Umiejętność obsługi komputera, umiejętność analitycznego myślenia, samodzielność, terminowość
 • Znajomość ustaw o finansach publicznych, o odpowiedzialności za naruszenie dyscypliny finansów publicznych, o rachunkowości, o zamówieniach publicznych.
 • Nieposzlakowana opinia - wymagane pisemne oświadczenie kandydata
 • Posiadanie obywatelstwa polskiego
 • Korzystanie z pełni praw publicznych
 • Nieskazanie prawomocnym wyrokiem za umyślne przestępstwo lub umyślne przestępstwo skarbowe

Wymagania dodatkowe

 • Znajomość kodeksu pracy, ustawy o służbie cywilnej
APLIKUJ TERAZ

Najnowsze oferty pracy

Tłumacz języka niderlandzkiego

Biuro Tłumaczeń SUPERTŁUMACZ®
opolskie/ Opole, Kędzierzyn-Koźle, Nysa, Brzeg, Kluczbork, Prudnik, Strzelce Opolskie

tłumaczenie tekstów zwykłych i tekstów z terminologią specjalistyczną z języka polskiego na język niderlandzki, z języka niderlandzkiego na język polski lub z języka niderlandzkiego na inny język obcy (w zależności od umiejętności)...
Dodane: dzisiaj

Technical Support Agent with German & English

HCL Technologies
opolskie/

Tasks: As a Technical Support Agent with HCL Technologies, you will perform a support role for the German-speaking customers on helpdesk queries, equipment configuration, back up maintenance, software installing/de-installing. Your main aim will be...
Dodane: dzisiaj

Specjalista ds. spedycji kolejowej

DB Cargo Polska S.A.
opolskie/ Brzeg

Czas na DB - dołącz do zespołu DB Cargo Polska i realizuj z nami naszą misję, wizję i wartości! To dzięki naszym pracownikom jesteśmy wiodącym dostawcą usług logistycznych w Europie centralnej. Spółka w grupie DB Cargo Polska S.A. -...
Dodane: dzisiaj

Kierowca kat. B na busa w transporcie międzynarodowym

TMB MICHAŁ OWCZAREK
opolskie/

Praca kierowcy polega na bezpiecznym transporcie towarów. Poza tym pracownik wykonuje czynności mające na celu utrzymanie samochodu w dobrym stanie technicznym. Kierowca jest w bezpośrednim kontakcie ze spedytorem, zgłasza problemy na drodze,...
Dodane: dzisiaj