Stanowisko pracy:
 

OFERTY PRACY

Praca: Kierowca c+e


Powiatowy Urząd Pracy w Nysie
Kierowca c+e
Miejsce pracy: Nysa
Numer: StPr/22/0947
OBOWIĄZKI:
Wywóz nieczystości stałych, prowadzenie pojazdu.
WARUNKI PRACY:
Wymagania inne:

Wykształcenie bez znaczenia, prawo jazdy kat. C , C+E, mile widziane doświadczenie zawodowe, chęci do pracy.

Miejsce pracy:

Nysa


Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony


Wynagrodzenie brutto:

od 6 160 do 7 100 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Nysie

APLIKUJ TERAZ

Najnowsze oferty pracy

Manager ds. Sprzedaży i współpracy z klientami

Polska Kancelaria Brokerska Sp. z o.o.
opolskie/

Główne zadania: aktywne pozyskiwanie klientów zgodnie ze standardami ilościowymi firmy, realizowanie spotkań z klientami biznesowymi, przygotowywanie ofert, opracowań, raportów oraz prezentacji handlowych, pozyskiwanie danych od klientów...
Dodane: dzisiaj

Spawacz elektryczny

DB Cargo Polska S.A.
opolskie/ Kędzierzyn-Koźle

Czas na DB - dołącz do zespołu DB Cargo Polska i realizuj z nami naszą misję, wizję i wartości! To dzięki naszym pracownikom jesteśmy wiodącym dostawcą usług logistycznych w Europie centralnej. DB Cargo Polska SA oferuje pracę na...
Dodane: dzisiaj

Elektronik w Dziale Jakości

IFM ECOLINK
opolskie/ Opole

Jeśli posiadasz: Wykształcenie wyższe inżynierskie (preferowane: elektronika, elektrotechnika, automatyka lub pokrewne np. fizyka) lub średnie techniczne (elektronik) Interesujesz się elektroniką, potrafisz naprawić sprzęt RTV lub telefon,...
Dodane: dzisiaj

Operator żurawa / dźwigu kołowego 100 - 160t

M.M.METAL-BUD MACIEJ MISZTALD
opolskie/

miejsce pracy: teren całego kraju Obowiązki obsługa żurawi kołowych DEMAG / LIEBHERR Wymagania prawo jazdy kat. C uprawnienia do obsługi żurawi kołowych dyspozycyjność doświadczenie zawodowe min. 3 lata
Dodane: dzisiaj