Stanowisko pracy:
 

OFERTY PRACY

Praca: Operator koparki


Powiatowy Urząd Pracy w Nysie
Operator koparki
Miejsce pracy: Nysa
Numer: StPr/22/0839
OBOWIĄZKI:

Prowadzenie robót wykończeniowych na autostradach, praca na terenie całego kraju.

WARUNKI PRACY:

Wymagania konieczne:

Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe


Wymagania inne:

Wykształcenie bez znaczenia, chęci do pracy, uprawnienia na koparkę.

Miejsce pracy:

Nysa


Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony


Wynagrodzenie brutto:

od 23 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Nysie

APLIKUJ TERAZ

Najnowsze oferty pracy

Doradca Techniczno-Handlowy

Emtor Spółka z o.o.
opolskie/

Główne zadania na stanowisku: Monitorowanie rynku Realizacja działań sprzedażowych Nawiązywanie relacji handlowych z nowymi klientami Współpraca z Działem Marketingu Wymagania: Wykształcenie minimum średnie Znajomość branży B2B –...
Dodane: dzisiaj

Success Factors Process Consultant

Cowi Polska
opolskie/

Key activities in the role: Support the implementation project of the full SuccessFactors suite, specifically focusing on Employee Central and involvement in other related modules and functionality Support release activities, including assessment of...
Dodane: dzisiaj

Dostawca

Traffic Partner Sp. z o.o.
opolskie/

Wymagania dla dostawców: Masz ukończone 18 lat? Posiadasz własny pojazd - rower, skuter lub samochód?
Dodane: dzisiaj

Kierowca TAXI

Traffic Partner Sp. z o.o.
opolskie/

Wymagania dla kierowców TAXI: Masz ukończone 20 lat? Posiadasz samochód wyprodukowany powyżej 2002r.? Jesteś osobą niekaraną?
Dodane: dzisiaj