OFERTY PRACY

Praca: Kasjer / sprzedawca - staż

Powiatowy Urząd Pracy w Krapkowicach
Kasjer / sprzedawca - staż
Miejsce pracy: Gogolin
Numer: StPr/22/0476
OBOWIĄZKI:

Miejsce stażu Gogolin, sklep monopolowy. Przymowanie towaru, segregacji butelek zwrotnych, obsługa kasy fiskalnej, dbanie o czystość w sklepie, doradzanie klientom zakupu

Miejsce pracy:

Gogolin

Rodzaj umowy:

Nie dotyczy

Wynagrodzenie brutto:

1 489 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Krapkowicach

Najnowsze oferty pracy

Pracownik Szklarni / Magazynu

NL Jobs Polska

OFERTA PRACY TYMCZASOWEJ Agencja pośrednictwa pracy NL Jobs Polska poszukuje chętnych do pracy przy: zbiorach warzyw pakowaniu / sortowaniu warzyw i owoców pielęgnacji kwiatów pakowaniu sprzętu rtv zbieraniu zamówień (order picker / voice...
Dodane: wczoraj

Operator żurawia

KRONOSPAN OSB Sp. z o.o
opolskie/ Strzelce Opolskie

Miejsce pracy: Strzelce Opolskie (woj. opolskie) Obowiązki: Załadunek surowca do maszyny przeróbczej. Rozładunek samochodów z surowcem drzewnym. Obsługa żurawia. Dbałość o stan techniczny maszyny. Pomoc przy obsłudze rębaków. Udział...

Pomocnik spawacza

LWZ Sp. z o.o.

Opis stanowiska: Praca na torach kolejowych i tramwajowych na terenie całej Polski - spawanie termitowe szyn Delegacje na terenie całego kraju Wymagania: Dyspozycyjność Mile widziane prawo jazdy w kat. B

Mechanik / Elektromechanik samochodowy

Silva Sp. z o.o.

Oferujemy Stabilne warunki zatrudnienia - w tym umowę o pracę bez okresu próbnego Atrakcyjny system nagród miesięcznych Terminowość wypłat wynagrodzeń Pełną składkę ZUS na całość wynagrodzenia Możliwość zdobycia dodatkowych...