OFERTY PRACY

Praca: Kelner/ pomoc kuchenna

Powiatowy Urząd Pracy w Kędzierzynie-Koźlu
Kelner/ pomoc kuchenna
Miejsce pracy: Kędzierzyn-Koźle
Numer: StPr/22/1288
OBOWIĄZKI:
OBSŁUGA KLIENTA, PODAWANIE POTRAW, PRZYJMOWANIE ZAMÓWIEŃ, UTRZYMYWANIE PORZĄDKU W MIEJSCU PRACY, ZMYWANIE NACZYŃ, CZYSZCZENIE SPRZĘTÓW, PRZYGOTOWANIE WARZYW, OWOCÓW, MIĘSA, WYKONYWANIE PÓŁPRODUKTÓW DO DALSZEJ PRACY W KUCHNI, WYPIEKANIE CHLEBA I CIASTECZEK
WARUNKI PRACY:
Wymagania inne:

OSOBA SPRAWNA FIZYCZNIE, KONTAKTOWA, CHĘTNA DO NAUKI NOWYCH RZECZY, JEDNA ZMIANA 9:00-17:00 - OFERTA STAŻU SKIEROWANA DO OSÓB BEZROBOTNYCH ZAREJESTROWANYCH W POWIATOWYM URZĘDZIE PRACY W KĘDZIERZYNIE-KOŹLU, W CELU OTRZYMANIA SKIEROWANIA NALEŻY SKONTAKTOWAĆ SIĘ ZE SWOIM DORADCĄ KLIENTA 77 4827043

Miejsce pracy:

Kędzierzyn-Koźle

Rodzaj umowy:

Nie dotyczy

Wynagrodzenie brutto:

1 565 PLN

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Kędzierzynie-Koźlu