OFERTY PRACY

Praca: Specjalista do spraw organizacji i rozwoju sprzedaży

Powiatowy Urząd Pracy w Nysie
Specjalista do spraw organizacji i rozwoju sprzedaży
Miejsce pracy: Nysa
Numer: StPr/22/1830
OBOWIĄZKI:
Koordynowanie procesu sprzedaży usługi/ produktu, prowadzenie działań marketongowych w celu zwiększenia sprzedaży, analiza rynku i oceny ofert konkurencji, tworzenie ofert sprzedażowych oraz narzędzi promocji usługi/ produktu, organizacja pracy biura.
WARUNKI PRACY:
Wymagania inne:

Wykształcenie średnie lub wyższe (budownictwo, architektura, gospodarka przestrzenna, wycena nieruchomości lub pokrewne), staż pracy min. 1 rok, znajomość obsługi programów pakietu Office, mile widziana znajomość programu AutoCafd, CRM oraz programów do projektowania (np. SketchUp).

Miejsce pracy:

Nysa

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 3 100 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Nysie