OFERTY PRACY

Praca: Operator maszyn/giętarka/cnc

Powiatowy Urząd Pracy w Nysie
Operator maszyn/giętarka/cnc
Miejsce pracy: Korzekwice
Numer: StPr/22/1578
OBOWIĄZKI:

Obsługa maszyn/giętarki/CNC. Dbanie o sprawne działanie powierzonej maszyny i urządzeń. Kontrolowanie i rejestrowanie parametrów procesu. Dbanie o jak najwyższą efektywność procesu zgodnie z zasadami jakościowymi.

WARUNKI PRACY:

Wymagania konieczne:

Wykształcenie: zasadnicze zawodowe, inne

Wymagania inne:

Wykształcenie zawodowe, motywacja do pracy, bardzo dobra organizacja pracy własnej, dokładność i sumienność wykonywaniu powierzonych obowiązków.

Miejsce pracy:

Korzekwice

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na okres próbny

Wynagrodzenie brutto:

od 3 100 do 3 500 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Nysie