OFERTY PRACY

Praca: Magazynier

Powiatowy Urząd Pracy w Opolu
Magazynier
Miejsce pracy: Ozimek
Numer: StPr/22/3058
OBOWIĄZKI:
Prace w obszarze produkcji- magazyn .Praca na 3 zmiany: 06:30-14:30, 14:30-22:30, 22:30-06:30. Wymagana możliwość dojazdu, dyspozycyjność.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe

Wymagania inne:

[Umiejętność 2] : Mile widziane: uprawnienia UDT[Umiejętność 1] : oświadczenie pracy na AMADA, SAFANMile widziane: doświadczenie na podobnym stanowisku, obsługa wózka widłowego[Inne] : Mile widziane: doświadczenie zawodowe w firmie produkcyjnej na podobnym stanowisku.Mile widziane: wykształcenie zasadnicze zawodowe.Mile widziane: umiejętność obsługi wózka widłowego

Miejsce pracy:

Ozimek

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 4 500 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Opolu