Stanowisko pracy:
 
OFERTY PRACY

Operator koparki


Powiatowy Urząd Pracy w Krapkowicach
Operator koparki
Miejsce pracy: Krapkowice
Numer: StPr/20/0689
OBOWIĄZKI:
obsługa koparkipraca na terenie województwa opolskiego i województw ościennych
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: zasadnicze zawodowe, brak
Uprawnienia: Operator koparki jednonaczyniowej kl. III
Uprawnienia: 1- 3 lat doświadczenia

Miejsce pracy:

Krapkowice


Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na okres próbny


Wynagrodzenie brutto:

od 3 500 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Krapkowicach



Najnowsze oferty pracy

BIM Coordinator

Jacobs
opolskie/

Responsibilities/Accountabilities:Supporting the design team in project execution,Manage the setup, development, configuration, establishment of the Common Data Environment (CDE) for project use,Setup and manage BEP, MIDP and other required  BIM...
Dodane: dzisiaj

Lab Network Engineer [rekrutacja online]

NOKIA
opolskie/

Localization: Wrocław Daily activitiesPlans, designs and executes items in laboratory IP network area. Coordinates activities within own responsibility area. Has developed specialist knowledge in one area. Coaches other team members in solving...
Dodane: dzisiaj

Pomocnik stolarza

Powiatowy Urząd Pracy w Oleśnie
opolskie/ Pludry

Obsługa narzędzi ręcznych, ręcznych o napędzie elektrycznym i pneumatycznym. Prace pomocnicze przy czyszczeniu i polerowaniu elementów mebli.Wymagania konieczne:Zawód: Stolarz meblowyWykształcenie: brak lub niepełne podstawowe,...
Dodane: dzisiaj

Pomocnik stolarza

Powiatowy Urząd Pracy w Prudniku
opolskie/ Prudnik

Pomoc stolarza
Dodane: dzisiaj