Stanowisko pracy:
 
OFERTY PRACY

Pracownik laboratorium pracowni andrologicznej


Powiatowy Urząd Pracy w Opolu
Pracownik laboratorium pracowni andrologicznej
Miejsce pracy: Opole
Numer: StPr/20/2629
OBOWIĄZKI:
Praca w laboratorium andrologicznym
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), brak


Wymagania inne:

[Inne] : Biolog. Diagnostyka laboratoryjna

Miejsce pracy:

Opole


Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas nieokreślony


Wynagrodzenie brutto:

od 3 000 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Opolu



Najnowsze oferty pracy

Sprzedawca

SMYK S.A.
opolskie/ Kędzierzyn-Koźle

OFERUJEMY:wiedzęrozwijamy umiejętnościzapewniamy wyzwaniabudujemy karieręOCZEKUJEMY:zaangażowaniaotwartościkomunikatywnościwspółpracydoświadczenia w obsłudze klienta mile widziane
Dodane: dzisiaj

Monter Rusztowań

MULTiSERWIS Sp. z o.o.
opolskie/

Miejsce pracy: Niemcy, Holandia, BelgiaZakres obowiązków:Montaż i demontaż rusztowań na obiektach przemysłowychCzytanie planów technicznych - dobór technologii do zastosowań praktycznychPrace pomocnicze związane z montażem i demontażem...
Dodane: dzisiaj

Pomocnik montera rusztowań

MULTiSERWIS Sp. z o.o.
opolskie/

Miejsce pracy: Holandia, BelgiaZakres obowiązków:Montaż i demontaż rusztowańPrace pomocnicze związane z montażem rusztowańRozładunek i załadunek aut ciężarowych z rusztowaniamiOczekiwania:Umiejętność pracy w zespoleChęć zdobycia...
Dodane: dzisiaj

Pracownik budowlany

Powiatowy Urząd Pracy w Opolu
opolskie/ Kosorowice

Ogólne prace budowlane wg. zlecenia na terenie województwa opolskiego. Praca 7-15.Wymagania konieczne:Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe, brakWymagania inne:wyksztalcenie - bez znaczenia, wymagane doświadczenie zawodowe na podobnym...
Dodane: dzisiaj