OFERTY PRACY

Technik grafik

Powiatowy Urząd Pracy w Nysie
Miejsce pracy: Nysa
Numer: StPr/20/1672
OBOWIĄZKI:
Aplikacja folii reklamowych i oznaczeń technicznych na naczepy i przyczepy.Przygotowanie grafik reklamowych. Obsługa plotera tnącego. Szkolenie z aplikacji folii samochodowych na duże gabaryty.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie zawodowe, inne

Wymagania inne:

Wykształcenie średnie, doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku, podstawowa obsługa programu Corel Draw, umiejętności manualne, umiejętność pracy w zespole.

Miejsce pracy:

Nysa

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na okres próbny

Wynagrodzenie brutto:

od 19 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Nysie