OFERTY PRACY

Pracownik fizyczny

Powiatowy Urząd Pracy w Kędzierzynie-Koźlu
Miejsce pracy: Kędzierzyn-Koźle
Numer: StPr/20/1428
OBOWIĄZKI:
Praca na terenach zielonych np.: koszenie, grabienie, porządkowanie podległych terenów zielonych, pielęgnacja zieleni, obsługa ręczna kosiarek, obsługa narzędzi ręcznych tj. grabki, norzyce, taczki itp. Ponadto opróżnianie pustostanów w administracji. Inne zadania zlecone przez pracodawcę.
WARUNKI PRACY:
Wymagania dodatkowe:

Zawód: Robotnik gospodarczy
Uprawnienia: Prawo jazdy kat. B

Wymagania inne:

wyk. podstawowe, mile widziane doświadczenie, predyspozycje do pracy fizycznej, mile widziane prawo jazdy kat. B, umiejętność pracy w zespolePraca pon.-pt. 8-16 lub 7-15 ( do uzgodnienia u pracodawcy)Miejsce pracy: Kędzierzyn-Koźle

Miejsce pracy:

Kędzierzyn-Koźle

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na okres próbny

Wynagrodzenie brutto:

od 2 800 PLN

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Kędzierzynie-Koźlu