Stanowisko pracy:
 
OFERTY PRACY

Monter izolacji przemysłowych


Powiatowy Urząd Pracy w Krapkowicach
Monter izolacji przemysłowych
Miejsce pracy: Krapkowice
Numer: StPr/20/0778
OBOWIĄZKI:
Aplikacja www.multiserwis.com.pl - zakładka kariera Wynagrodzenie od 12,87 zł euroAnglia, Belgia, Holandia, Niemcy
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: zasadnicze zawodowe, brak
Uprawnienia: doświadczenie na stanowisku MIP
Uprawnienia: staż pracy min. rok

Miejsce pracy:

Krapkowice


Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony


Wynagrodzenie brutto:

od 12,87 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Krapkowicach



Najnowsze oferty pracy

Pracownik fizyczny przy hodowli drobiu/ pracownik porządkowy na fermie

Powiatowy Urząd Pracy w Opolu
opolskie/ Jaczowice

- PRACE FIZYCZNE PRZY HODOWLI DROBIU - PRACE PORZĄDKOWE NA FERMIEWymagania konieczne:Wykształcenie: podstawowe, brakWymagania inne:[Inne] : DOŚWIADCZENIE ZAWODOWE NA TAKIM SAMYM STANOWISKU
Dodane: dzisiaj

Specjalista ds. zakupów produkcyjnych

Dongshin Motech Poland Sp. z o.o.
opolskie/ Tułowice k. Opola

selekcja i dobór dostawców materiałów, półproduktów,dokonywanie bieżących zakupów na potrzeby firmy,codzienna współpraca i zarządzanie kontaktami z dostawcami polskimi i zagranicznymi,zarządzanie gospodarką magazynową,analiza oraz...
Dodane: dzisiaj

Mechanik - Hydraulik

BIOAGRA S.A
opolskie/ Goświnowice

Zapewnienie ciągłości utrzymania ruchu maszyn i urządzeń;Rozwiązywanie bieżących problemów oraz usuwanie usterek maszyn i urządzeń produkcyjnych;Wykonywanie planowanych przeglądów, konserwacji oraz remontów maszyn i urządzeń...
Dodane: dzisiaj

Mechanik przemysłowy / Ślusarz maszynowy

R+S solutions Holding AG
opolskie/

Praca na terenie Niemiec - Frankfurt am MainKonserwacja i uruchomienie maszyn i urządzeńMontaż oraz przegląd wyposażenia i systemów technicznychIdentyfikacja i eliminacja usterek maszyn i systemówPraca z rysunkiem technicznymZnajomość...
Dodane: dzisiaj