OFERTY PRACY

Konserwator

Powiatowy Urząd Pracy w Opolu
Konserwator
Miejsce pracy: Opole
Numer: StPr/20/3015
OBOWIĄZKI:
a) wykonywanie drobnych prac elektrycznych;b) wykonywanie prac związanych z konserwacją urządzeń wod. kan;c) dbałość o prawidłowe funkcjonowanie elementów wyposażenia obiektu;d) wykonywanie prac remontowo- malarskich w zakresie podstawowym;e) wykonywanie prac naprawczych związanych z wyposażeniem obiektu;f) prace ogólno - porządkowe wokół obiektu,g) usuwanie bieżących awarii.Umowa na czas określony z mozliwością przedłużenia.Praca w godz. funkcjonowania jednostki (8:00-16:00) do ustaleniaPraca świadczona w 2 budynkach pracodawcy, oddalonych od siebie o ok. 1,3 km.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe, brak

Wymagania inne:

Doświadczenie zawodowe na podobnym stanowiskuUprawnienia: uprawnienia elektryczne typu E1Umiejętności: a) pracowitość i umiejętność organizacji pracy, b) wysoka kultura osobista,c) rzetelność i dbałość o jakość wykonywanej pracy.Oczekiwania dodatkowe: stan zdrowia pozwalający na zatrudnienie na ww. stanowisku

Miejsce pracy:

Opole

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 1 625 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Opolu