OFERTY PRACY

Praca: Operator oczyszczalni ścieków

Powiatowy Urząd Pracy w Strzelcach Opolskich
Operator oczyszczalni ścieków
Miejsce pracy: Kolonowskie
Numer: StPr/20/0759
OBOWIĄZKI:
Monitorowanie procesów oczyszczania ścieków i pracy urządzeń oczyszczalni, odczytywanie parametrów z przyrządów kontrolno - pomiarowych, zapewnienie prawidłowego zużycia surowców oraz materiałów pomocniczych, wykonywanie przeglądów, konserwacji i napraw urządzeń oczyszczalni, dbałość o utrzymanie urządzeń oraz obiektów w czystości i należnym stanie technicznym, prowadzenie dokumentacji eksploacyjnej oczyszczalni, utrzymanie zieleni na terenie obiektu i wokół niego, wykonywanie innych prac zleconych przez przełożonego.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: zasadnicze zawodowe, brak
Uprawnienia: Prawo jazdy kat. B + E
Uprawnienia: Prawo jazdy kat. B

Wymagania inne:

Preferowane wykształcenie średnie techniczne (elektryczne, mechaniczne, ochrona środowiska). Umiejętność obsługi maszyn i urządzeń, brak przeciwskazań do pracy na wysokości, znajomość podstawowych zagadnień z mechaniki i elektryki. Wymagane doświadczenie zawodowe. Mile widziane uprawnienia SEP do 1 kv.

Miejsce pracy:

Kolonowskie

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas nieokreślony

Wynagrodzenie brutto:

od 19 PLN

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Strzelcach Opolskich