OFERTY PRACY

Praca: Sprzedawca

Powiatowy Urząd Pracy w Nysie
Sprzedawca
Miejsce pracy: Głuchołazy
Numer: StPr/20/1883
OBOWIĄZKI:
Przygotowanie stanowiska pracy, przygotowanie towarów do sprzedaży, np. wystawienie ich na półki, witryny, odpowiednie wyeksponowanie towarów w celu ich zareklamowania, bieżące uzupełnianie towarów na półkach, zabezpieczenie towarów przed uszkodzeniem, kradzieżą, udzielanie klientom dodatkowych informacji na temat sprzedawanych produktów, obsługa klienta (w tym pakowanie towarów, przyjmowanie należności itp.), przyjmowanie reklamacji, dbanie o czystość i bezpieczeństwo miejsca pracy.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe, brak

Wymagania inne:

Wykształcenie bez znaczenia, książeczka sanitarno-epidemiologiczna, znajomość obsługi komputera.

Miejsce pracy:

Głuchołazy

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 2 800 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Nysie