OFERTY PRACY

Praca: Pracownik produkcji

Powiatowy Urząd Pracy w Prudniku
Pracownik produkcji
Miejsce pracy: Trzebina
Numer: StPr/20/0563
OBOWIĄZKI:
montaż oraz pakowanie elementów meblowych
Miejsce pracy:

Trzebina

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 2 600 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Prudniku

Najnowsze oferty pracy

Kierownik Budowy

Cermag Construction Sp. z o.o.

Miejsce pracy: Wrocław oraz woj. dolnośląskie, łódzkie, wielkopolskie, śląskie, opolskie, małopolskie, lubuskie Czego oczekujemy: min. 3 letniego doświadczenia zawodowego na stanowisku kierownika budowy, w tym realizacji min. 2 obiektów...
Dodane: dzisiaj

Inżynier Budowy

(prace budowlano-wykończeniowe) Miejsce pracy: Wrocław oraz woj. dolnośląskie, łódzkie, wielkopolskie, śląskie, opolskie, małopolskie, lubuskie Oczekiwania wobec kandydatów: wykształcenie wyższe min. 2-letnie doświadczenia zawodowe na...
Dodane: dzisiaj

Pracownik restauracji

Powiatowy Urząd Pracy w Opolu
opolskie/ Opole

Przygotowywanie kanapek, sałatek, deserów, napojów, sprzedaż tych produktów, prace porządkowe Praca w godz. od 6:00 do 6:00 Wymagania konieczne: Wykształcenie: podstawowe, brak Uprawnienia: Orzeczenie lekarskie dla celów sanitarno –...
Dodane: wczoraj

Przygotowywanie kanapek, sałatek, deserów, napojów, sprzedaz tych produktów, prace porządkowe Wymagania konieczne: Wykształcenie: podstawowe, brak Wymagania inne: książeczka snitarno-epidemiologiczna