Stanowisko pracy:
 

OFERTY PRACY

Praca: Magazynier-sprzedawca


Powiatowy Urząd Pracy w Oleśnie
Magazynier-sprzedawca
Miejsce pracy: Olesno
Numer: StPr/21/0006
OBOWIĄZKI:
Obsługa magazynuProwadzenie dokumentacji magazynowejWydawanie towaru z magazynu
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Zawód: Magazynier
Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe, brak


Wymagania dodatkowe:

Uprawnienia: kierowca wózków widłowych

Miejsce pracy:

Olesno


Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na okres próbny


Wynagrodzenie brutto:

od 2 500 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Oleśnie

APLIKUJ TERAZ

Najnowsze oferty pracy

Asystent / Asystentka Dyrektora HR

Kronospan
opolskie/ Strzelce Opolskie

OPIS STANOWISKA: Zapewnienie sprawnej i profesjonalnej komunikacji wewnętrznej i zewnętrznej poprzez codzienną weryfikację korespondencji przychodzącej; Tłumaczenie korespondencji i dokumentacji; Przygotowanie dokumentacji na spotkania;...
Dodane: dzisiaj

RTR Accountant with Russian

Genpact PL
opolskie/

Function: Operations Inviting applications for the role of RTR Accountant with Russian Responsibilities Preparing and posting General Ledger Journal Entries Monthly balance sheet account reconciliation Balance sheet accounts clearing and...
Dodane: dzisiaj

Teams Telephony Technical Specialist

Be | Shaping the Future Poland
opolskie/

Scope: MS Teams Telephony management – backend & frontend Site configuration SIP trunk monitoring and troubleshooting License management o365, AAD, user & groups management Teams user support Qualifications: Experience in Voice technologies...
Dodane: dzisiaj

Kasjer - sprzedawca

Powiatowy Urząd Pracy w Nysie
opolskie/ Głuchołazy

wg programu Wymagania inne: STAŻ: 6 m-cy WYMAGANIA: wykształcenie b/z, książeczka sanitarno - epidemiologiczna KANDYDAT: brak PROGRAM: RPO WO/PO WER Gwarancja zatrudnienia po stażu na min. okres 6 miesiecy w pełnym wymiarze czasu pracy
Dodane: dzisiaj