OFERTY PRACY

Praca: Marszałkowski kurier społeczny

Powiatowy Urząd Pracy w Kędzierzynie-Koźlu
Marszałkowski kurier społeczny
Miejsce pracy: Bierawa
Numer: StPr/21/0122
OBOWIĄZKI:
Praca polega na wspieraniu i pomocy w podstawowych codziennych czynnościach domowych i życiowych w szczególności: w dokonywaniu zakupów podstawowych artykułów, przygotowaniu posiłków, uiszczaniu opłat, w dotarciu do lekarzy, placówek i urzędów, w tym kontaktowanie się w spawach urzędowych w imieniu osoby objętej usługą, towarzyszenie na spacerach, informowanie rodziny lub właściwych służb o pogorszeniu stanu zdrowia lub sytuacjach kryzysowych, odwiedziny w szpitalu.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Uprawnienia: Prawo jazdy kat. B

Wymagania inne:

Wyk. średnie, prawo jazdy kat. B, własny środek transportuOsoba zatrudniona na tym stanowisku zostanie objęte systemem szkoleń, które przygotują do profesjonalnego świadczenia usług.Praca pon. 8-17, wt.-czw. 7-15, pt. 7-14Miejsce pracy: teren gminy Bierawa

Miejsce pracy:

Bierawa

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 2 800 PLN

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Kędzierzynie-Koźlu