OFERTY PRACY

Praca: Diagnosta/mechanik samochodowy

Powiatowy Urząd Pracy w Opolu
Diagnosta/mechanik samochodowy
Miejsce pracy: Opole
Numer: StPr/21/0289
OBOWIĄZKI:
Główne obowiązki:-sprawdzanie stanu technicznego pojazdów-podejmowanie decyzji, czy konkretny samochód może uczestniczyć w ruchu drogowym-dokładne dokumentowanie występujących usterek i awarii samochodowych-ręczne oraz komputerowe wykonywanie diagnostyki samochodowej-naprawa i dbałość o stan techniczny pojazdów ciężarowych oraz naczep floty przedsiębiorstwa,-wykonywanie usług mechanicznych dla innych firm.Oczekujemy:-Pełen zakres uprawnień do wykonywania badań technicznych pojazdów w OSKP. -Doświadczenie w pracy,-Odpowiedzialność, uczciwość i rzetelność w wykonywaniu obowiązków.Oferujemy:-Zatrudnienie na umowę o pracę,-wynagrodzenie wypłacane w terminie,-stałą pracę w stabilnej firmie-dobrą atmosferę i warunki pracy.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie branżowe, brak
Uprawnienia: Diagnosta uprawniony do wykonywania badań technicznych pojazdów

Wymagania inne:

[Umiejętność 1] : Znajomość obecnych przepisów z zakresu badań technicznych pojazdów[Inne] : Wymagane doświadczenie na podobnym stanowisku.

Miejsce pracy:

Opole

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas nieokreślony

Wynagrodzenie brutto:

od 4 452,5 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Opolu