Stanowisko pracy:
 

OFERTY PRACY

Praca: Sprzątaczka


Powiatowy Urząd Pracy w Krapkowicach
Sprzątaczka
Miejsce pracy: Krapkowice
Numer: StPr/21/0098
OBOWIĄZKI:
Sprzątanie pomieszczeń biurowych i pozostałych znajdujących się w budynku.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe, brak

Miejsce pracy:

Krapkowice


Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony


Wynagrodzenie brutto:

od 1 400 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Krapkowicach

APLIKUJ TERAZ

Najnowsze oferty pracy

Operator maszyn do produkcji papierowych artykułów toaletowych i sanitarnych

Powiatowy Urząd Pracy w Nysie
opolskie/ Nysa

Udział w procesie produkcyjnym wyrobów higienicznych, konserwacja oraz utrzymanie w ruchu maszyn, zarzadzanie gospodarką odpadową, transport wewnętrzny surowców oraz gotowych wyrobów Wymagania konieczne: Wykształcenie: brak lub niepełne...
Dodane: wczoraj

Sprzedawca 21/0025

Powiatowy Urząd Pracy w Namysłowie
opolskie/ Namysłów

wg stanowiska Wymagania konieczne: Wykształcenie: średnie zawodowe, brak Uprawnienia: chęci do pracy, pracowitość, sumienność, umiejętność pracy w zespole
Dodane: wczoraj

Technik dentystyczny

Powiatowy Urząd Pracy w Opolu
opolskie/ Opole

Wykonywanie różnych etapów prac protetycznych /modelowanie analogowe i cyfrowe, obróbka różnych materiałów, przygotowywanie modeli gipsowych/ Wymagania konieczne: Wykształcenie: średnie branżowe, brak Wymagania inne: [Umiejętność 1] :...
Dodane: wczoraj

Zbrojarz

K.O.B Kobnext Sp. z o.o.
opolskie/

Miejsce pracy: Szwecja, Niemcy Zakres obowiązków: Wykonywanie prac w zakresie montażu zbrojenia Pomoc w pracach ciesielskich Inne prace budowlane – pomocnicze Wymagania: Doświadczenie stanowisku zbrojarza Umiejętność betonowania...
Dodane: wczoraj