OFERTY PRACY

Praca: Magazynier

Powiatowy Urząd Pracy w Krapkowicach
Magazynier
Miejsce pracy: Gogolin
Numer: StPr/21/0118
OBOWIĄZKI:
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe, brak

Miejsce pracy:

Gogolin

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 2 800 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Krapkowicach

Najnowsze oferty pracy

Robotnik gospodarczy

Powiatowy Urząd Pracy w Głubczycach
opolskie/ Baborów

prace porządkowe Wymagania konieczne: Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe, brak
Dodane: wczoraj

Maszynista pojazdu trakcyjnego

opolskie/ Kędzierzyn-Koźle

Więcej informacji na temat oferty pod numerem tel. 77 44 66 534. Osoby niezarejestrowane w urzędzie, jeżeli spełniają wymagania zawarte w ofercie i sa zainteresowane pracą na stanowisku maszynisty prosimy o kontakt z nami ponieważ będziemy...

Kontroler jakości

Powiatowy Urząd Pracy w Strzelcach Opolskich
opolskie/ Zimna Wódka

Przeprowadzanie kontroli zgodnie z aktualnymi planami kontroli oraz dokumentowanie ich w systemie CAQ. Sporządzanie dokumentacji dla klienta. Szkolenie pracowników produkcji w zakresie jakości produktu, stsoswanie urządzeń pomiarowych, oraz...

Pracownik biurowy - referent ds. administracji - staż

opolskie/ Krępna

Staż w Krępnej. Prowadzenie korespondencji, prowadzenie obiegu dokumentów, prace magazynowe, pomoc w prowadzeniu strony internetowej, archiwiazcja. Wymagania konieczne: Wykształcenie: średnie ogólnokształcące, brak Wymagania dodatkowe:...