OFERTY PRACY

Praca: Elektryk

Powiatowy Urząd Pracy w Kędzierzynie-Koźlu
Elektryk
Miejsce pracy: Kędzierzyn-Koźle
Numer: StPr/21/0232
OBOWIĄZKI:
Montaż urządzeń elektrycznych i tras kablowych. Naprawa, przeglądy i serwis urządzeń elektrycznych. Sporadyczne wyjazdy służbowe.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Uprawnienia: Prawo jazdy kat. B

Wymagania inne:

wyk. zawodowe, doświadczenie na podobnym stanowisku, prawo jazdy kat. B, zaangażowanie, uprawnienia SEP do 1 kV w zakresie eksploatacji,Praca pon.-pt. 7-15 tej

Miejsce pracy:

Kędzierzyn-Koźle

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na okres próbny

Wynagrodzenie brutto:

od 3 200 PLN

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Kędzierzynie-Koźlu