OFERTY PRACY

Praca: Salowa

Powiatowy Urząd Pracy w Opolu
Salowa
Miejsce pracy: Opole
Numer: StPr/21/0496
OBOWIĄZKI:
Sprzątanie powierzchni płaskich. Praca 7-19.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe, brak

Miejsce pracy:

Opole

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 2 800 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Opolu

Najnowsze oferty pracy

Operator urządzeń sterowanych numerycznie

Powiatowy Urząd Pracy w Głubczycach
opolskie/ Głubczyce

praca na produkcji Wymagania konieczne: Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe, brak

Dodane: dzisiaj

Operator robotów spawalniczych

Powiatowy Urząd Pracy w Nysie
opolskie/ Trzeboszowice

Obsługa robota spawalniczego, podstawowa wiedza z zakresu spawalnictwa. Wymagania konieczne: Wykształcenie: zasadnicze zawodowe, techniczne Wymagania inne: Wykształcenie zawodowe lub średnie, pracodawca zapewnia szkolenie stanowiskowe (robota...