Stanowisko pracy:
 

OFERTY PRACY

Praca: Staż - specjalista z dziedziny prawa


Powiatowy Urząd Pracy w Opolu
Staż - specjalista z dziedziny prawa
Miejsce pracy: Opole
Numer: StPr/21/0012
OBOWIĄZKI:
pon. - pt. 7-15
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), brak


Wymagania inne:

wykształcenie wyższe prawnicze lub licencjat, umiejętność obslugi komputera, wysoka kultura osobista, komunikatywność

Miejsce pracy:

Opole


Rodzaj umowy:

Nie dotyczy


Wynagrodzenie brutto:

1 440 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Opolu

APLIKUJ TERAZ

Najnowsze oferty pracy

Starszy inspektor

Opolski Urząd Wojewódzki w Opolu
opolskie/ Opole

Warunki pracy Praca w siedzibie Urzędu. Narzędzia pracy: standardowy zestaw komputerowy. warunki architektoniczne budynku Urzędu: winda, toalety i podnośnik dostosowane dla osób niepełnosprawnych. Zakres zadań Prowadzi sprawy o ustalenie...
Dodane: dzisiaj

Mechanik maszyn budowlanych i ogrodniczych- ofpr/21/236

Powiatowy Urząd Pracy w Namysłowie
opolskie/ Łączany

Naprawa i konserwacja maszyn budowlanych i ogrodniczych Wymagania konieczne: Wykształcenie: zasadnicze zawodowe, brak Uprawnienia: chęci do pracy, zaangażowanie
Dodane: wczoraj

Ślusarz/spawacz

Powiatowy Urząd Pracy w Nysie
opolskie/ Nysa

Spawanie konstrukcji stalowych z blachy TIG, wykonywanie lekkich konstrukcji stalowych z blach nierdzewnych. Wymagania konieczne: Wykształcenie: podstawowe, brak Wymagania inne: Wykształcenie bez znaczenia, doświadczenie zawodowe mile widziane,...
Dodane: wczoraj

Ślusarz-spawacz

Powiatowy Urząd Pracy w Opolu
opolskie/ Lewin Brzeski

Spawanie konstrukcji blaszanych, szlifowanie spoin. Wymagania konieczne: Wykształcenie: zasadnicze branżowe, brak Uprawnienia: Spawanie łukowe metodą MAG (135) drutem elektrodowym litym w osłonie gazów aktywnych (CO2, H2, O2, N2, NO)
Dodane: wczoraj