Stanowisko pracy:
 

OFERTY PRACY

Praca: Pracownik ochrony fizycznej


Powiatowy Urząd Pracy w Opolu
Pracownik ochrony fizycznej
Miejsce pracy: Opole
Numer: StPr/21/0773
OBOWIĄZKI:
Dozór, praca w godz. 07:00 do 19:00, 19:00 do 07:00.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe, brak

Miejsce pracy:

Opole


Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony


Wynagrodzenie brutto:

od 2 800 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Opolu

APLIKUJ TERAZ

Najnowsze oferty pracy

Monter sieci wod-kan / Brygadzista

WALMAR
opolskie/

wykonywanie prac ziemnych na terenie budowy (wykonanie sieci wod-kan, gaz) kierowanie zespołem pracowniów współpraca z pozostałymi pracownikami min. pół roczne doświadczenie na danym stanowisku umiejętność pracy w grupie dyspozycyjność...
Dodane: wczoraj

Pracownik przygotowania produkcji

Powiatowy Urząd Pracy w Strzelcach Opolskich
opolskie/ Kolonowskie

Prace związane z przygotowaniem produkcji Wymagania konieczne: Wykształcenie: zasadnicze zawodowe, brak
Dodane: wczoraj

Grafik - operator urządzeń haftująco-drukujących

Powiatowy Urząd Pracy w Strzelcach Opolskich
opolskie/ Strzelce Opolskie

1. Zbieranie informacji niezbędnych do sporządzenia projektu nadruku (haftu) oraz opracowanie graficzne nadruków na odzieży.2. Obsługa oprogramowania graficznego, w tym przygotowanie projektu haftu (nadruku), dobranie kolorystyki, wybór...
Dodane: wczoraj

Ślusarz-spawacz

Powiatowy Urząd Pracy w Nysie
opolskie/ Grodków

Budowa prostych konstrukcji, konserwacja, naprawa mechanizmów i wyrobów metalowych, regeneracja maszyn rolniczych. Wymagania konieczne: Wykształcenie: zasadnicze zawodowe, brak Uprawnienia: spawanie metodą MAG* Wymagania inne: Wykształcenie...
Dodane: wczoraj