Stanowisko pracy:
 

OFERTY PRACY

Praca: Tapicer meblowy


Powiatowy Urząd Pracy w Strzelcach Opolskich
Tapicer meblowy
Miejsce pracy: Olszowa
Numer: StPr/21/0290
OBOWIĄZKI:
Tapicerowanie stelaży, krzeseł, foteli, puf, sof.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: zasadnicze zawodowe, brak
Uprawnienia: sprawność manualna


Wymagania inne:

Umiejetności tapicerowania.

Miejsce pracy:

Olszowa


Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas nieokreślony


Wynagrodzenie brutto:

3 300 - 3 800 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Strzelcach Opolskich

APLIKUJ TERAZ

Najnowsze oferty pracy

Kierownik Montażu / Budowy / Robót

M.M.METAL-BUD MACIEJ MISZTALD
opolskie/

Opis stanowiska: nadzór nad brygadą montażową koordynowanie prac na budowie Wymagania: prawo jazdy kat. "B" uprawnienia budowlane bez ograniczeń w specjalności konstrukcyjno budowlanej dyspozycyjność - praca w delegacji na terenie kraju (w...
Dodane: dzisiaj

Python/Data Modelling Developer

Luxoft
opolskie/

Responsibilities are (but not limited to) - Participate in requirement clarification and sprint planning Design technical solution and present technical data concepts to stakeholders Implement and deploy data solutions and pipelines using primarily...
Dodane: dzisiaj

Angular Developer

Luxoft
opolskie/

Researches, designs, implements and manages technical design and solution for the project. Experience with migration from AngularJS to Angular, HTML/JS/CSS, Typescript, Git, Unit testing
Dodane: dzisiaj

DevOps Engineer [Rekrutacja online]

Polcode Sp. z o.o
opolskie/

Miejsce pracy: Kraków, Warszawa, Białystok lub 100% zdalnie Jeśli: Podzielasz naszą pasję do programowania i interesują Cię najnowsze technologie. Znasz narzędzia wspierające continuous integration i continuous delivery ( Jenkins,...
Dodane: dzisiaj