OFERTY PRACY

Praca: Specjalista ds. usług montażu i serwisu

Powiatowy Urząd Pracy w Kędzierzynie-Koźlu
Specjalista ds. usług montażu i serwisu
Miejsce pracy: Kędzierzyn-Koźle
Numer: StPr/21/0518
OBOWIĄZKI:
Wykonywanie usług montażu stolarki otworowej oraz serwisu
WARUNKI PRACY:
Wymagania inne:

pożądane wyk. zawodowe, pożądane 5 lat doświadczenia, znajomość technik montażu i serwisu stolarki otworowejPraca pon.- pt. 7-15 Miejsce pracy: ul. Stanisława Wyspiańskiego 39/1 47-206 Kędzierzyn-Koźle oraz według zleceń pracodawcy na terenie kraju

Miejsce pracy:

Kędzierzyn-Koźle

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 2 800 PLN

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Kędzierzynie-Koźlu