Stanowisko pracy:
 

OFERTY PRACY

Praca: Staż - referent ds. obsługi biura


Powiatowy Urząd Pracy w Opolu
Staż - referent ds. obsługi biura
Miejsce pracy: Opole
Numer: StPr/21/1248
OBOWIĄZKI:
Pon-Pt 7.00-15.00
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie ogólnokształcące, brak


Wymagania inne:

umiejętność obsługi komputera, łatwość w nawiązywaniu kontaktów, otwartość na nowe wyzwania

Miejsce pracy:

Opole


Rodzaj umowy:

Nie dotyczy


Wynagrodzenie brutto:

1 440 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Opolu

APLIKUJ TERAZ

Najnowsze oferty pracy

5G Device Interoperability Engineer [rekrutacja online]

NOKIA
opolskie/

Localization: Wrocław About the project Works as a 5G Interoperability Engineer in MN RAN CIS System Interoperability unit. He/She will have the responsibility for understanding, integrating, testing and verification of Nokia 5G RAN...
Dodane: dzisiaj

Koordynator projektu budowy linii światłowodowych

Fiberoptik Sp z o.o.
opolskie/ Nysa

Koordynator projektu budowy linii światłowodowych to bardzo ważna osoba, która zarządza projektem pod względem merytorycznym i organizacyjnym. Powodzenie projektu często zależy od ludzi, którzy pracują na tym stanowisku. Profesjonaliści...
Dodane: dzisiaj

Promotor firmy - Handlowiec

Klient portalu Praca.pl
opolskie/

Praca polega na promowaniu produktów naturalnych oraz rozwoju własnej struktury biznesowej. wymagane ukończone 18 lat niewielki wkład własny
Dodane: dzisiaj

Junior Paid Search (PPC/SEM) Specialist

MakoLab S.A.
opolskie/

Twój zakres obowiązków Prowadzenie kampanii reklamowych online dla klientów MakoLab, Współtworzenie strategii obecności online we współpracy z zespołem Digital Marketing, Współpraca z zespołami SEO, Web Analytics, Social Media, Content....
Dodane: dzisiaj