OFERTY PRACY

Praca: Operator maszyn

Punkt Pośrednictwa Pracy Namysłów
Operator maszyn
Miejsce pracy: Namysłów
Numer: 56/9/2021
OBOWIĄZKI:
obsługa maszyn na linii produkcyjnej zgodnie ze standardami pracy i jakości, dbałość o powierzone narzędzia, utrzymywanie czystości i porządku na stanowisku pracy, przestrzeganie zasad bhp
WARUNKI PRACY:
Wymagania inne:

zaangażowanie, sumienność, rzetelność, mile widziane doświadczenie w zakładzie produkcyjnym, gotowość do pracy trzyzmianowej

Miejsce pracy:

Namysłów

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 3 300 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Punkt Pośrednictwa Pracy Namysłów