OFERTY PRACY

Praca: Sprzedawca

Powiatowy Urząd Pracy w Krapkowicach
Sprzedawca
Miejsce pracy: Krapkowice
Numer: StPr/21/0833
OBOWIĄZKI:
Praca na stoisku w sklepie Kaufland w KrapkowicachZmianowość:5:30-13:30, 9:30-17:30, 13:30-21:30
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: zasadnicze zawodowe, brak
Uprawnienia: aktualna książeczka zdrowia dla celów sanitarno-epidemiologicznych

Wymagania inne:

mile widziane doświadczenie

Miejsce pracy:

Krapkowice

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 2 800 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Krapkowicach