Praca: Inżynier Utrzymania Ruchu

PARETTi Rekrutacja jest działającą na rynku europejskim licencjonowaną Agencją Pracy Tymczasowej, Doradztwa Personalnego oraz Pośrednictwa Pracy na terenie RP i za granicą, wpisaną do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia pod nr 9838.
Inżynier Utrzymania Ruchu
Miejsce pracy: Opole

Opis stanowiska:

  • analiza przyczyn awarii oraz ich usuwanie
  • kontrola stanu technicznego oraz sprawności maszyn
  • przeprowadzanie przeglądów oraz naprawy maszyn
  • wdrażanie zasad i narzędzi jakościowych oraz pomiar procesów za pomocą kluczowych wskaźników produktywności
  • usprawnianie i modernizowanie procesu produkcyjnego
  • tworzenie dokumentacji technicznej związanej z utrzymaniem maszyn i linii produkcyjnych
  • przeprowadzanie szkoleń z zakresu obsługi maszyn, ich konserwacji i naprawy

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe techniczne
  • aktualne doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
  • wiedza z zakresu sensoryki, pneumatyki, hydrauliki
  • znajomość zagadnień związanych z elektryką i automatyką maszyn produkcyjnych
  • komunikatywna znajomość języka angielskiego
  • umiejętność programowania sterowników PLC  oraz uprawnienia SEP będą dodatkowym atutem

Oferujemy:

  • pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • stabilne zatrudnienie- umowa o pracę
  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • ubezpieczenie grupowe finansowane przez firmę
  • karty Multisport dofinansowane przez firmę
  • możliwość rozwoju
  • pracę na jedną zmianę
  • pracę w przyjaznym  środowisku
W celu aplikowania prosimy przejść pod adres: http://www.praca.pl/inzynier-utrzymania-ruchu_1892152.html