Praca: Specjalista ds. Procesów z językiem niemieckim (k/m) (Entry Level)

Grafton Recruitment, firma założona w 1982 roku w Irlandii, to wiodąca agencja rekrutacyjna z ponad 30 letnim doświadczeniem. Grafton Recruitment jest jedną z największych niezależnych firm rekrutacyjnych w Europie, wyspecjalizowaną w rekrutacji profesjonalistów średniego i wyższego szczebla we wszystkich sektorach. Gwarancją wysokiej jakości naszych usług jest posiadany certyfikat ISO 9001.

Agencja zatrudnienia (nr licencji 20329)
Specjalista ds. Procesów z językiem niemieckim (k/m) (Entry Level)
Miejsce pracy: Opole
Nr ref.: 5-26-52939

Grafton Recruitment to jedna z największych w Europie niezależnych firm rekrutacyjnych z 35 biurami w 6 krajach. Grafton Recruitment jest dostawcą kompleksowych rozwiązań rekrutacyjnych z ponad 30-letnim doświadczeniem w branży. Dla naszego Klienta, międzynarodowej firmy korporacyjnej, poszukujemy kandydatów na stanowisko: Specjalista ds. Procesów z językiem Niemieckim (k/m).

Zakres obowiązków:
  • Praca w obszarze procesów księgowych
  • Prowadzenie raportów z zestawień księgowych
  • Weryfikacja sprawozdań finansowych
  • Kontakt mailowy z Klientem
Wymagania:
  • Bardzo dobra znajomość języka Niemieckiego (min. B1)
  • Komunikatywny język Angielski (min.A2/B1)
  • Doświadczenie w obszarze finansów i księgowości nie jest wymagane – będzie dodatkowym atutem
  • Dobra znajomość programu MS Excel
  • Umiejętności analityczne i pracy w zespole
Informacje dodatkowe:
  • Pakiet benefitów pozapłacowych (multikafeteria, opieka zdrowotna)
  • Ubezpieczenie na życie
  • Szkolenia wdrażające w stanowisko i struktury firmy
  • Kursy językowe (język niemiecki)
  • Możliwość osobistego rozwoju w firmie
Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji za pomocą przyciskupod ogłoszeniem: "APLIKUJ TERAZ".
Prosimy o dopisanie klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.).”