OFERTY PRACY

Praca: Pracownik produkcji książek (k/m/pary)

MGcentral dla MGsolutions MGJJ Sp. z o.o. Sp. k.  - Agencji Pracy Tymczasowej oraz Doradztwa Personalnego z siedzibą w Krakowie przy ul. Myślenickiej 133, posiadającej polski certyfikat o numerze rejestru 9466 oraz niemiecki certyfikat agencji zatrudnienia (Erlaubnis zur Arbeitnehmerueberlassung, BfA Duesseldorf) specjalizującej się w świadczeniu usług w ramach pracy tymczasowej w Polsce i za granicą oraz rekrutacji stałej na stanowiska niskiego i średniego szczebla oraz prace specjalistyczne poszukuje osób zainteresowanych pracą jako:

Pracownik produkcji książek (k/m/pary)

Miejsce pracy: Bad Hersfeld (ok. Kassel)

Opis pracy:

  • Prace pomocnicze przy produkcji książek
  • Bindowanie książek
  • Obsługa prostych maszyn/ drukarek
  • Pakowanie
  • Inne prace pomocnicze na produkcji

Wymagania:

  • Doświadczenie ani znajomość języka nie są wymagane!
  • Oferta kierowana do osób mobilnych
  • Mile widziane również pary
  • Dokładność w wykonywaniu powierzonych zadań
  • Gotowość do pracy zmianowej

Oferujemy:

  • Umowa o pracę na pełen etat (możliwość nadgodzin)
  • Stawka 12,60 EUR/h + dodatki (zarobki miesięczne po wszystkich potrąceniach na poziomie: ok. 1.500-1.700 EUR)
  • Zakwaterowanie w pełni umeblowane i wyposażone + darmowy Internet
  • 100% płatne dni świąteczne wolne od pracy
  • Premia świąteczna oraz wakacyjna

Najnowsze oferty pracy

Ratownik wodny

Health Resort & Medical Spa Panorama Morska

praca stała lub sezonowa NAD MORZEM nadzór nad gośćmi korzystającymi z Aquaparku udzielanie pomocy w nagłych, stresowych sytuacjach aktualne kwalifikacje komunikatywność opanowanie umiejętność pracy w zespole szybkość w podejmowaniu...
Dodane: dzisiaj

Kierowca samochodu pow. 3,5T z HDS

TRAKCJA S.A.

NA TYM STANOWISKU BĘDZIESZ ODPOWIADAŁ ZA: Przewóz towarów na terenie całego kraju z określonym harmonogramem. Dbałość o stan techniczny pojazdu. Pilnowanie terminowości realizacji transportu. Prowadzenie dokumentacji jazdy i zgłaszanie...

Młodszy Specjalista ds. Obsługi Kontraktów z językiem niemieckim

Promedica24
opolskie/ Opole

Dołączając do zespołu Promedica24 będziesz: wspierał naszych klientów niemieckojęzycznych mailowo i telefonicznie organizował i koordynował wyjazd oraz pobyt personelu opiekuńczego za granicą budował długotrwałe relacje z klientem i...
Dodane: dzisiaj

Spawacz 135 / 138

Grupa MGN

Opis stanowiska: praca w Belgii spawanie w półautomacie małych konstrukcji stalowych praca na hali Wymagania: doświadczenie czytanie rysunku technicznego język angielski mile widziany prawo jazdy kat. B