Stanowisko pracy:
 

OFERTY PRACY

Praca: Konsultant ds. przedsprzedaży i obsługi biur projektowych


Sikla jest od 50-ciu lat jednym z wiodących europejskich oferentów profesjonalnych systemów mocujących stosowanych  zarówno w budownictwie ogólnym jak i przemysłowym.

Należymy do międzynarodowego austriackiego koncernu o ugruntowanej rynkowej pozycji, a polski zespół to zaangażowana grupa ludzi z dobrą atmosferą pracy i przyzwoitym balansem między życiem zawodowym i osobistym. Sprzedajemy systemy mocujące najwyższej klasy.

Konsultant ds. przedsprzedaży i obsługi biur projektowych
Miejsce pracy: woj. opolskie

Miejsce pracy: cała Polska

 

Szukamy Cię, bo w związku z rosnącą sprzedażą i intensywnym rozwojem  struktur sprzedażowych potrzebny nam jest konsultant ds. przedsprzedaży, który otoczy swoją opieką współpracujące z nami biura projektowe.

 

Obowiązki:
 • opieka nad biurami projektowymi, które z nami współpracują oraz ciągłe poszerzanie bazy o nowe biura
 • pozyskiwanie projektów do przygotowania opracowań technicznych dla Projektowego Działu Przemysłowego
 • przeprowadzenie prezentacji danego projektu w biurze projektowym
 • przygotowanie i przeprowadzenie prezentacji produktowej podczas spotkań w biurach projektowych
 • proponowanie w biurach projektowych nowych rozwiązań technicznych
 • organizacja i prowadzenie szkoleń  produktowych w biurach projektowych
 • czynna opieka nad projektami w fazie ich opracowywania, prezentacja i monitorowanie ofert złożonych w biurach projektowych
Wymagania:
 • wykształcenie  wyższe techniczne
 • umiejętność czytania rysunków technicznych 
 • umiejętność obsługi programów z Pakietu Office, mile widziana podstawowa umiejętność obsługi programów Auto-Cad
 • znajomość przebiegu procesów  inwestycyjnych
 • komunikatywność, samodzielność i konsekwencja w działaniu
 • otwartość na wiedzę, zdolność prezentacyjna i umiejętność przygotowania prezentacji
 • prawo jazdy kategorii B, gotowość do pracy w terenie przez większość  czasu pracy
 • mile widziane doświadczenie w pracy związane z doradztwem technicznym
Oferujemy:

 

Oferujemy przejrzyste zasady zatrudnienia i wynagradzania, na podstawie umowy o pracę, rozsądny styl zarządzania, rozwój wiedzy i kompetencji w oparciu o przyjazny zespół,  dobrą atmosferę pracy oraz wszelkie niezbędne narzędzia pracy włączając w to samochód służbowy.

Zgodnie z art. 13 ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 roku (RODO) informujemy, że

1. Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Sikla Polska sp. z o.o. z siedzibą w Jeleniej Górze, ul. Spółdzielcza 55, 58-500 Jelenia Góra, KRS: 0000021650, NIP: 8431486388, REGON: 771494031
dane do kontaktu: a) telefon: 075/64 59121 b) e-mail: daneosobowe@sikla.pl
2. Pani/Pana dane osobowe będą przetwarzane dla potrzeb aktualnej i przyszłych rekrutacji – na podstawie art. 6 ust. 1 lit. A RODO.
3. Pani/Pana dane osobowe będą przechowywane przez okres tej i przyszłych rekrutacji (maksymalnie jednak przez okres 2 lat) lub do momentu odwołania przez Panią/Pana zgody.
4. Odbiorcami Pani/Pana danych osobowych będą wyłącznie podmioty uprawnione do uzyskania danych na podstawie przepisów prawa oraz podmioty współpracujące w procesie rekrutacji.
5. Posiada Pani/Pan prawo do żądania od administratora dostępu do danych osobowych, prawo do ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania lub ich przenoszenia. Przysługuje Pani/Panu również prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych osobowych oraz prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie.
6. Posiada Pani/Pan prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego.
7. Podanie danych osobowych jest obligatoryjne w celu wzięcia udziału w procesie rekrutacji, a w pozostałym zakresie dobrowolne.

Informujemy, że firma skontaktuje się tylko z wybranymi Kandydatami. Przysyłając aplikację prosimy o zamieszczenie klauzuli zgody:

Zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. A ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 roku (RODO) wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb aktualnej i przyszłych rekrutacji prowadzonych przez lub na rzecz Sikla Polska sp. z o.o. z siedzibą w Jeleniej Górze.
APLIKUJ TERAZ

Najnowsze oferty pracy

HR Masterdata Administrator
Arla Global Financial Services Centre Sp. z o.o.
opolskie/

At Arla, we do so much more than make some of the world’s favorite dairy products. In Shared Service Centre in Gdansk we support our colleagues worldwide by providing them with world- class accounting, finance, procurement, tax, IT and HR...
Dodane: wczoraj

Back Office Specialist - język portugalski
CONTACTHERO SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
opolskie/ Brzeg, Nysa, Opole

Czym się zajmiesz?Twoim zadaniem będzie kompleksowa obsługa klienta. Kontakt odbywa się drogą mailową, udzielamy odpowiedzi na zapytania i rozwiązujemy problemy naszych klientów.  Idealny kandydat:zna język portugalski na poziomie,...
Dodane: wczoraj

Back Office Specialist - język hiszpański
CONTACTHERO SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
opolskie/ Brzeg, Nysa, Opole

Czym się zajmiesz?Twoim zadaniem będzie kompleksowa obsługa klienta. Kontakt odbywa się drogą mailową, udzielamy odpowiedzi na zapytania i rozwiązujemy problemy naszych klientów.  Idealny kandydat:zna język hiszpański na poziomie,...
Dodane: wczoraj

Kierownik Serwisu Samochodowego
Klient portalu Praca.pl
opolskie/ Opole

Koordynowanie i organizacja pracy Działu SerwisuNadzorowanie wyników pracy w tym prowadzenie analiz i sporządzanie raportówNadzór nad standardem obsługi oraz wsparcie PracownikówPoszukujemy osoby, która posiada:Doświadczenie stanowisku...
Dodane: wczoraj