OFERTY PRACY

Pracownik na Produkcję

Ogłoszenie numer: 3928497, z dnia 2020-11-24

Firma BEWI zatrudni Pracownika na Produkcję

Miejsce pracy: opolskie / Źlinice

Opis stanowiska

  • obsługa maszyn produkcyjnych (piła,frezarka,zagniatarka,ploter przemysłowy)
  • składanie okien i drzwi aluminium w systemach Yawal , Aliplast
  • montaż elementów stolarki okiennej (narożników, klamek, zawiasów, uszczelek)
  • znajomość systemów alu drzwiowych – panelowych
  • znajomość systemów fasadowych
  • kontrola jakości wyprodukowanych elementów

Wymagania

  • sprawność manualna
  • doświadczenie na podobnym stanowisku
  • umiejętność samodzielnego myślenia
  • kreatywność
  • umiejętność pracy w grupie
  • zaświadczenie o niekaralności

Oferujemy

  • umowa o pracę na pełny etat
  • atrakcyjne wynagrodzenie podstawa + premia
  • praca na jedną zmianę do poniedziałku do piątku – możliwe nadgodziny