OFERTY PRACY

Monter - Operator wózka widłowego (UDT)

Ogłoszenie numer: 3966396, z dnia 2020-11-30

Jesteśmy profesjonalną firmą montażową. Naszą działalność prowadzimy na rynku Polskim oraz rynkach całej Unii Europejskiej. Dysponujemy wykwalifikowanym personelem oraz profesjonalnym sprzętem monterskim.

W związku z dynamicznym rozwojem firmy poszukujemy osób chętnych do pracy na stanowisku Operator platformy nożycowej/podnośnika nożycowego.

Miejsce pracy: opolskie

Opis stanowiska

  • praca w krajach UE;
  • ładowanie i rozładowywanie towaru (konstrukcje stalowe);
  • montaż konstrukcji stalowych, regałów magazynowych.

Wymagania

  • uprawnienia do obsługi platformy nożycowej/podnośnika nożycowego (warunek konieczny);
  • doświadczenie na podobnym stanowisku;
  • wysoka motywacja do pracy;
  • dyspozycyjność;
  • sumienność;
  • dokładność;
  • odpowiedzialność za powierzone zadania;

Oferujemy

  • umowę o pracę;
  • wynagrodzenie odpowiednie do kwalifikacji i umiejętności;
  • zakwaterowanie;
  • ekwiwalent pieniężny;
  • dojazdy na budowę firmową flotą samochodową;
  • odzież roboczą;
  • elektronarzędzia;