Stanowisko pracy:
 

OFERTY PRACY

Praca: Pracownik ogólnobudowlany


Ogłoszenie numer: 4924608, z dnia 2021-06-30

Daske Bau e.K.

www.daske-bau.de

Pracownik ogólnobudowlany

Miejsce pracy: opolskie

 

Opis stanowiska

Oferta pracy

Oferujemy stałe zatrudnienie na stanowisku pomocnika przy budowie torów i w ramach robót ziemnych i podziemnych związanych z instalacjami fotowoltaicznymi.
Nasze przedsiębiorstwo ma swoją siedzibę w 15299 Müllrose (Niemcy). Stąd będzie Pan wyjeżdżał naszymi pojazdami na place budowy rozsiane po całych Niemczech. Wyjazd na budowę odbywa się w reguły w niedzielę w nocy i delegacja trwa ok. 10 dni. Zakwaterowanie w pobliżu miejsca budowy rezerwujemy i opłacamy dla Pana. Początkowa stawka godzinowa wynosi 12,75 € plus zryczałtowana dieta w wysokości 17,50 € za każdy nocleg, którą będzie Pan od nas otrzymywał w gotówce na miejscu. Podwyżka Pańskiego wynagrodzenia godzinowego zgodnie z układem zbiorowym pracy będzie z reguły miała miejsce raz w roku. Dodatkową podwyżkę wynagrodzenia otrzyma Pan od naszego przedsiębiorstwa również w przypadku ponadprzeciętnego zaangażowania.
Warunkiem podjęcia pracy jest prawo jazdy na samochód osobowy oraz znajomość języka niemieckiego w stopniu umożliwiającym realizację poleceń na placu budowy.
Jeżeli zdecyduje się Pan na podjęcie u nas pracy, to proszę wziąć pod uwagę, że konieczny będzie dojazd z Pańskiego miejsca zamieszkania do siedziby naszej firmy i dalsza podróż na nasze place budowy na terenie całych Niemiec.

Wymagania

Warunkiem podjęcia pracy jest prawo jazdy na samochód osobowy oraz znajomość języka niemieckiego w stopniu umożliwiającym realizację poleceń na placu budowy.

Oferujemy

  • stałe zatrudnienie na stanowisku pomocnika przy budowie torów i w ramach robót ziemnych i podziemnych związanych z instalacjami fotowoltaicznymi.
Prosimy o dopisanie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych w procesie rekrutacji.
APLIKUJ TERAZ

Najnowsze oferty pracy

Plant Manager

NES Global Talent
opolskie/ Opole

Zadania: Zarządzanie zakładem (w tym kwestie organizacyjne i techniczne), kontrola procesu produkcyjnego, utrzymywanie należytych norm i wprowadzanie potrzebnych działań korygujących, zapewnienie najwyższych standardów bezpieczeństwa...
Dodane: dzisiaj

Przedszkolanka

Health Resort & Medical Spa Panorama Morska
opolskie/

nadzór nad dziećmi w wieku przedszkolnym w mini clubie zabawa z dziećmi organizacja i prowadzenie ciekawych form spędzania czasu wolnego umiejętność organizowania gier i zabaw dla dzieci, malowanie twarzy wykształcenie pedagogiczne min....
Dodane: dzisiaj

Specjalista ds. budowlanych / Kierownik działu technicznego

Health Resort & Medical Spa Panorama Morska
opolskie/

planowanie, kierowanie i nadzorowanie działem technicznym, podczas bieżących prac konserwatorskich w kompleksie Panorama Morska, planowanie, kierowanie i nadzorowanie działem technicznym podczas prac remontowych, robót na budowie, współpraca...
Dodane: dzisiaj

Specjalista ds. administracyjno-biurowych

Health Resort & Medical Spa Panorama Morska
opolskie/

nadzór merytoryczny i organizacyjny nad działem administracyjnym, wsparcie dla działu księgowości organizowanie i kierowanie pracą sekretariatu firmy, nadzorowanie i rzetelne prowadzenie zbioru i rejestru dokumentów wychodzących oraz...
Dodane: dzisiaj