OFERTY PRACY

Kosztorysant Projektów Budowlanych

Dla naszego Klienta, jednej z najszybciej rozwijających się firm w regionie, w sektorze budownictwa przemysłowego i mieszkaniowego, specjalizującej się w konstrukcjach żelbetowych, poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Miejsce pracy: Brzeg, Krapkowice, Nysa, Opole, Prudnik
Zakres obowiązków:
  • Przygotowanie ofert na realizację robót budowlanych.
  • Analiza dokumentacji technicznej.
  • Przygotowanie zapytań ofertowych na roboty podwykonawcze.
  • Sporządzanie kosztorysów a także przedmiarów robót.
  • Wnikliwa weryfikacja przygotowanych kosztorysów pod kątem prawidłowości.
  • Współpraca z projektantami i kierownikami projektów.
Jesteś idealnym Kandydatem, jeżeli:
  • Posiadasz wykształcenie kierunkowe.
  • Masz doświadczenie w kosztorysowaniu budowlanym.
  • Myślisz analitycznie, jesteś skrupulatny i zaangażowany w powierzone Ci zadania.
  • Jesteś komunikatywny i potrafisz skutecznie pracować w zespole.
Oferujemy:
  • Umowę o pracę z atrakcyjnym wynagrodzeniem.
  • Pracę w nowoczesnej firmie u jednego z lokalnych liderów rynku budownictwa przemysłowego.
  • Pracę w przyjaznym zespole nastawionym na współpracę a nie rywalizację.
  • Realne możliwości awansu.
  • Nowoczesne narzędzia pracy.
  • Doskonalenie umiejętności, poprzez dostęp do szkoleń.
  • Rozwój zawodowy poprzez udział w największych projektach inwestycyjnych w Regionie.
Administratorem danych jest ILLUSTRO Doradztwo S.C. z siedzibą w Opole 45-131, Cygana 4.
Dane zbierane są dla potrzeb obecnej rekrutacji, a w przypadku wyrażenia przez Panią/Pana wyraźnej i dobrowolnej zgody także dla potrzeb przyszłych rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne i wymaga Pani/Pana wyraźnej zgody.
Więcej informacji dotyczących przetwarzania Pani/Pana danych osobowych znajduje się pod linkiem Informacje dotyczące przetwarzania danych osobowych.KRAZ:6257